Seznam prijav MEDVEDNICA – WEB

 

Prijava 3D MEDVEDNICA

Ime in PriimekKlubSlog
Renata NolimalŠD VLR VilijemDOLGI LOK - ŽENSKE
Marjan PodržajLK ŠenčurGOLI LOK - MOŠKI
ales fundukvlr vilijemINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Ivan Poljanec LK BudanjeGOSTI
Aleš VrančičturjakDOLGI LOK - MOŠKI
Jože OberstarLK TurjakGOSTI
ANŽE OBLAKBREZDOLGI LOK - MOŠKI
JURE OBLAKBREZGOLI LOK - MOŠKI
Katarina RadosavacGLK TržičGOLI LOK - ŽENSKE
Nenad Neno KrivecŠentlokGOLI LOK - MOŠKI
MiranPezoINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Sebastijan VidecGLK TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Srečko OtovičGLK TržićDOLGI LOK - MOŠKI
Iztok OdarGLK TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Nataša StevanovičGLKTDOLGI LOK - ŽENSKE
Jutta MoesslerBSC WoertherseeINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Tilen Simčič Brus Lk mins INSTIKTIVNI LOK - MLADI
Mile AracicKuneINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Nina Simčič Brus Lk mins INSTIKTIVNI LOK - MLADI
Tinkara Aralica BožičLK MINSGOLI LOK - MLADI
Matevž Aralica BožičLK MINSDOLGI LOK - MLADI
Tanja Ljubej LD ISHI DOLGI LOK - ŽENSKE
Simon AralicaLK MINSINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Branko GrahovarVLR VilijemDOLGI LOK - MOŠKI
MihaŠketDOLGI LOK - MOŠKI
Marta OperčkalŠentlokGOLI LOK - ŽENSKE
Slavko OperčkalŠentlokGOLI LOK - MOŠKI
bojan štuhecšentlokGOSTI
janko lebenšentlokINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Zarja ZormanLK MINS PostojnaINSTIKTIVNI LOK - LILIPUT
Daša ZormanLK MINS PostojnaGOLI LOK - MLADI
EdvinAmbrožGOSTI
Moreno MiklavčičLK Mins PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Klara MiklavčičLK Mins PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MLADI
VOJKO PETJELegende KolpeINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Matej GradLk Turjak GOLI LOK - MOŠKI
Ana Pajntar Lk Turjak DOLGI LOK - ŽENSKE
Lioam AhacL.K.TurjakDOLGI LOK - MLADI
Stanislav AhacL.K.TurjakDOLGI LOK - MOŠKI
Timotej Obreza ŠkerjanecLK MINS POSTOJNAINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Barbara ObrezaLK MINS POSTOJNAGOLI LOK - ŽENSKE
Stane NatlačenLK MINS PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Domen KošutaLK MINS PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Matic KošutaLK MINS PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Dragutin PosavecSK BudinščinaGOLI LOK - MOŠKI
Peter VukotičDwarf archery 1964 BledDOLGI LOK - MOŠKI